Yarışmanın teması “My Little Pony Filmi’ndeki En Sevdiğin Sahne”. Bu sene minikler heyecan dolu My Little Pony Filmi’ndeki birbirinden renkli sahneleri resme dökecek…

My Little Pony Filmi Hakkında:

Storm King, Pony’lerden sihir gücünü çalma planıyla Canterlot’u işgal ettiğinde, Equestria’nın geleceği tehlikeye düşer! Tek güçleri azim, sadakat ve arkadaşlığın sihri olan 6 Ana Pony, aksiyon dolu bir kahramanlık yolculuğuna çıkar. Pony’ler sihirli dağlarda, deniz altı dünyasında ve hatta bir hava gemisinde korsanlarla heyecan verici bir maceraya atılıp yuvalarını kurtarmak için yardım ararken, en büyük arkadaşlık testiyle karşılaşır. Yol boyunca, kahramanların her şekil ve büyüklükte olabileceğini, aslında Arkadaşlığın Sihrinden daha büyük bir gücün olmadığını öğrenirler.

Resimler 25x35 cm ölçüsündeki resim kağıdına yapılmalı. Minikler her türlü resim ve boya malzemesini (pastel, sulu, kuru boya vb.) kullanmakta serbest.

Değerlendirmede miniklerin hayal güçleri, yaratıcılıkları, el becerileri ve kendilerini ifade ediş şekilleri göz önünde bulundurulacaktır. Bu doğrultuda başkalarından yardım aldığı veya kopya çektiği şüphesi uyandıran resimler değerlendirmeye alınmayacaktır.

31 Mayıs 2018 tarihine kadar;

PonyResimYarismasi.com’da hesap oluşturup eserleri yüklemeniz ya da aşağıdaki adrese posta ile göndermeniz gerekmektedir.

HASBRO TÜRKİYE

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:51 Kat:2 34676 Beylerbeyi, İstanbul

Posta ile yollanacak eserler için ufak bir hatırlatma:

Yapılan resmin arkasına miniğin adını, soyadını, doğum tarihini (gün/ay/yıl), velisinin adını soyadını, ev adresini, telefon numarasını ve varsa e-mail adresini yazmayı unutmayın!