Yarışmanın teması “Hayalindeki Pony Kraliyet Balosu” Bu sene minikler pony'ler için yılın en önemli aktivitelerinden biri olan Büyük Kraliyet Balosu’nu resme dökecek..

Büyük Kraliyet Balosu Hakkında:

Büyük Kraliyet Balosu Equestria’nın seçkinlerini her yıl bir araya getiren görkemli bir etkinliktir. Her Pony galaya katılmasını sağlayacak o altın bileti merakla bekler. Canterlot’ta düzenlenen balo Prenses Celestia’nın çağırdığı Discord gibi özel misafirlerle daha da renkli hale gelmiştir. Ayrıca Twilight Sparkle da gala organizasyonu için Prenses Celestia’ya destek olur.

Resimler 25x35 cm ölçüsündeki resim kağıdına yapılmalı. Minikler her türlü resim ve boya malzemesini (pastel, sulu, kuru boya vb.) kullanmakta serbest.

Değerlendirmede miniklerin hayal güçleri, yaratıcılıkları, el becerileri ve kendilerini ifade ediş şekilleri göz önünde bulundurulacaktır. Bu doğrultuda başkalarından yardım aldığı veya kopya çektiği şüphesi uyandıran resimler değerlendirmeye alınmayacaktır.

30 Nisan 2017 tarihine kadar;

PonyResimYarismasi.com’da hesap oluşturup eserleri yüklemeniz ya da aşağıdaki adrese posta ile göndermeniz gerekmektedir.

HASBRO TÜRKİYE

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:51 Kat:2 34676 Beylerbeyi, İstanbul

Posta ile yollanacak eserler için ufak bir hatırlatma:

Yapılan resmin arkasına miniğin adını, soyadını, doğum tarihini (gün/ay/yıl), velisinin adını soyadını, ev adresini, telefon numarasını ve varsa e-mail adresini yazmayı unutmayın!